فاز دوم باغ پرندگان در انتظار بهره برداری

۱۳۹۷/۳/۶ یکشنبه
(0)
(0)
فاز دوم باغ پرندگان در انتظار بهره برداری
 فاز دوم باغ پرندگان در انتظار بهره برداری
به گزارش پایگاه خبری ناب تهران،معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بازدید از آخرین مراحل اجرایی بهره برداری از فاز دوم باغ پرندگان تهران بر ضرورت پیگیری تکمیل پروژه های ناتمام پایتخت تاکید کرد.

مجتبی یزدانی در این بازدید که با حضور شهردار و مدیران ارشد منطقه 4 و نیز مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برگزار شد، تاکید کرد: اطاله بهره برداری از پروژه های نیمه تمام قطعا به شهر لطمه زده و هزینه های زیادی را به شهرداری تهران تحمیل می کند.

وی در ادامه با اشاره به روند احداث فازهای یک و دو باغ پرندگان تهران به عنوان یک پروژه محیطی زیستی شاخص در پایتخت اظهارداشت: برخی مشکلات فنی موجود در بهره برداری از فاز دوم باغ پرندگان باید به سرعت برطرف شده و فضای فاز دوم باغ پرندگان در اختیارعموم شهروندان قرار گیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به برخی مطالبات پیمانکاران باغ پرندگان، اظهارداشت: بخشی از بدهی ها به صورت نقد و بخشی نیز در قالب تهاتر و غیر نقد باید پرداخت شود که اقدامات لازم در این زمینه در حال انجام است.

یزدانی درباره برخی مشکلات حقوقی در رابطه با بهره برداری از فاز دوم باغ پرندگان به لحاظ شکایت محیط زیست از بهره بردار فاز یک باغ پرندگان گفت: این مساله با پیگیری و تعامل میان شهرداری و اداره محیط زیست تهران قابل حل است و امیدواریم اداره محیط زیست در این باره همراهی لازم را داشته باشد.

پیش از صحبت های معاون خدمات شهری شهرداری تهران، "سید علیرضا حسینی" شهردار منطقه 4 تهران گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته برای بهره برداری از فاز دوم باغ پرندگان تهران ارائه کرد و گفت: امیدواریم این پروژه تا پایان نیمه اول امسال به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات مستمر پیگیری فعالیت های باقی مانده بهره برداری از فاز 2 باغ پرندگان در منطقه چهار افزود: بیش از یکصد مورد از نقص های موجود برای بهره برداری فاز 2 باغ پرندگان شناسایی شده که اقدام لازم برای برطرف کردن آنها در انجام است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، حسینی تاکید کرد: یکی از مواردی که برای بهره برداری از فاز دوم باغ پرندگان باید مورد توجه قرار گیرد، ایجاد مدیریت یکپارچه در بهره برداری از باغ پرندگان است و در همین زمینه به دنبال بهره بردار واحد هستیم.

شهردار منطقه 4 تهران به موضوع استفاده از پرندگان قاچاق در بهره برداری فاز یک باغ پرندگان و شکایت اداره محیط زیست از بهره بردار باغ اشاره و تاکید کرد: در بهره برداری از فاز دوم باغ پرندگان به دنبال تعامل با اداره محیط زیست و انجام هماهنگی های لازم در تامین قانونی پرندگان هستیم که امیدواریم در کمترین زمان ممکن انجام شود.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر