تسهیلات بازدید رایگان از موزه لوور در تهران

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ یکشنبه
(0)
(0)
تسهیلات بازدید رایگان از موزه لوور در تهران
 تسهیلات بازدید رایگان از موزه لوور در تهران
به گزارش پایگاه خبری ناب تهران، در مدت ۱۱ روز پس از گشایش موزه لوور در تهران، بیش از ۱۵ هزار نفر از آثار به نمایش گذاشته شده بازدید کردند.

در این نمایشگاه که با حمایت بانک آینده برپاشده، بازدیدکنندگان می‌توانند ۵۶ اثر از تمدن‌های مختلف جهانی از اروپا، مصر و فلات ایران و البته ۲ اثر ویژه از تمدن ایران را در موزه ملی ایران ببینید.

۲ اثر ایرانی و ابوالهول بیشترین توجه‌ها را جلب کرده است

دو اثر ایرانی «درفش مدور» بر دو گاونر که مزین به حلقه چهار نفره است و متعلق به دوره مفرغ لرستان است و «تبر مفرغی» که به کاوش‌های باستان شناسی در چغازنبیل تعلق دارد، در یکی از ویترین‌ها قرار دارد، بیشترین توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده است.

همچنین پیکره ابوالهول نیز بسیار مورد توجه علاقه مندان و بازدیدکنندگان نمایشگاه لوور در تهران قرار گرفته است.

نمایشگاه آثار لوور در تهران با حمایت بانک آینده به مدت ۴ ماه در موزه ملی ایران واقع در تهران، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان ۳۰ تیر دایر است.

مشتریان بانک آینده می‌توانند در مدت برپایی نمایشگاه با ارائه کارت بانکی خود از امکان بازدید رایگان بهره‌مند شوند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت اختصاصی لوور در تهران به نشانی www.louvreintehran.com نیز از امکانات و تسهیلات دریافت بلیط رایگان برای بازدید از موزه لوور در تهران استفاده کنند.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر