پارکینگ‌ فروشگاه‌های تهران رایگان شود

۱۳۹۶/۱۱/۲۶ پنج شنبه
(0)
(0)
پارکینگ‌ فروشگاه‌های تهران رایگان شود
پارکینگ‌ فروشگاه‌های تهران رایگان شود
به گزارش پایگاه خبری ناب تهران، زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران با اشاره به رویکرد جدید برخی فروشگاه‌های بزرگ مبنی بر اخذ هزینه پارکینگ‌ از خودروهایی‌ که کمتر از 50 هزار تومان خرید می‌کنند، اظهار کرد: وقتی یک فروشگاه بزرگ تجاری ایجاد می‌شود، رفت و آمدهایی را به دنبال دارد که می‌تواند ایجاد آلودگی کند و برای اینکار باید تمام ملزومات این کار ایجاد شود که یکی از این ملزومات تامین پارکینگ‌ است.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه پارکینگ‌ جزء خدماتی است که صاحبان فروشگاه‌های بزرگ باید به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهند، تصریح کرد: ما باید این منطق را بپذیریم که وقتی یک فعالیتی در شهر ایجاد می‌شود، یک سری مسائل و موضوعات به دنبال آن رخ می‌دهد که در همه جای دنیا هم همین طور است.

وی با ابزار مخالفت از اینکه به خاطر ارائه خدمات پارکینگ‌، پولی از مشتریان گرفته شود، افزود: هر فروشگاهی‌ در هر نقطه‌ای که باشد حتی اگر نیازی هم به پارکینگ‌ در آن منطقه نباشد، ملزم است تا فضای پارک خودرو را برای مشتریان خود تامین کند.

عضو شورای شهر تهران گفت: حتی اگر خیابان فضای کافی نداشته باشد و مشتریان بخواهند حتی برای خرید کوچک، خودروی خود را به داخل پارکینگ‌ فروشگاه بیاورند، استفاده از پارکینگ‌ فروشگاه‌ها باید کاملا رایگان باشد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر