اجرای طرح «عصرانه به وقت گردشگری» در تهران

۱۳۹۸/۳/۳۱ جمعه
(0)
(0)
اجرای طرح «عصرانه به وقت گردشگری» در تهران
اجرای طرح «عصرانه به وقت گردشگری» در تهران

به گزارش پایگاه خبری ناب تهران؛ به نقل از تهران رسانه ؛ مهدی سیف با اعلام این مطلب افزود: ستاد گردشگری با برگزاری جلسات عصرانه به وقت گردشگری، بر آن است تا در فضایی صمیمی، گفتگوهایی با محور گردشگری شهری با حضور هنرمندان، نویسندگان و فعالان عرصه گردشگری را در جهت ایجاد تعامل و هم اندیشی پایه گذاری کند.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت: این گفتگوها فرصتی فراهم خواهد آورد تا روایت هایمان درباره تهران را با هم به اشتراک بگذاریم و به شناخت جامع از فضاهای شهری تهران و معرفی آخرین دستاوردها و خدمات نوین در این حوزه دست یابیم.

وی در ادامه اظهار داشت: هدف ما از برگزاری این جلسات ایجاد بستری مناسب برای انتقال تجربیات فعالان این حوزه و تقویت گفتمان گردشگری به ویژه تهرانگردی به عنوان یک عنصر فرهنگ ساز است.

وی افزود: با توجه به گرایش جوانان تهرانی به شناخت هویت شهرشان، این برنامه می تواند گامی موثر و مهم در جهت ارتقاء سطح دانش گردشگری به ویژه در حوزه تهرانشناسی باشد.

سیف با دعوت از فعالان گردشگری، راهنمایان، دانشجویان و علاقمندان این حوزه بیان داشت: شیوه برگزاری این جلسات به صورت بحث آزاد است و مخاطبان می توانند نظرات و پیشنهادات خود را در جلسه مطرح و در مورد آن به بحث و تبادل نظر بپردازند.

شایان ذکر است اولین جلسه عصرانه به وقت گردشگری روز یکشنبه 2 تیر ماه 98،  ساعت 17 در موزه رضا عباسی برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر