پلمپ 41 قهوه خانه توسط پلیس تهران

۱۳۹۸/۳/۳۱ جمعه
(0)
(0)
پلمپ 41 قهوه خانه توسط پلیس تهران
پلمپ 41 قهوه خانه توسط پلیس تهران

به گزارش پایگاه خبری ناب تهران؛ سردار حسین رحیمی روز چهارشنبه در اولین مرحله اجرای طرح سراسری برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمان محلات اظهار داشت: در طرح رمضان برخورد با اراذل و اوباش نیز ۳۰۰ قهوه خانه و رستوران سنتی پلمب شد.

وی با اشاره به جزئیات طرح اولین مرحله برخورد با اراذل و اوباش محلات گفت: این طرح با تلاش نیروهای اطلاعاتی به مدت دو ماه با شناسایی اراذل و اوباش صورت گرفت و طی ۴۸ ساعت ۳۶۶ نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در مجموع ۲۵۰ پرونده تشکیل شد که ۱۴۲ مورد شرارت و درگیری، ۸۲ مورد مزاحمت در محلات و ۲۶ مورد تهیه و توزیع مواد مخدر بود.

وی ادامه داد: در این طرح در نهایت ۳۶۶ نفر دستگیر شدند که ۱۰۷ نفر از اراذل سطح دار و ۲۰۵ مزاحم نوامیس و ۵۴ نفر به خاطر حمل سلاح سرد بودند.

به گفته وی، ۲۵۰ نفر از این افراد سابقه دار هستند.

رحیمی بیان داشت: ۲۷ قبضه اسلحه، ۶۲ قبضه انواع سلاح سرد و شوکر و ۱۸ دستگاه موتور سیکلت و خودرو که این اراذل برای اقداماتشان از آن استفاده می‌کردند ضبط شد.

وی با بیان اینکه ۲۹۱ مکان در تهران پاکسازی شد گفت: ۱۷۱ مورد قهوه خانه، ۲۰ مورد باشگاه بدنسازی، ۶۶ مورد پارک و بوستان، ۳۴ محله و خیابان بود که بر اساس گزارشات مردمی پاکسازی صورت گرفت.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اضافه کرد: بیشتر محله‌ها مربوط به فرحزاد، ستارخان، نازی آباد، یاخچی آباد، نظام آباد، مشیریه، مسعودیه، علی آباد، وحیدیه، خاک سفید و سایر محله‌ها بوده است.

وی گروه سنی اراذل و اوباش دستگیر شده را بین ۱۸ تا ۳۰ سال عنوان کرد و گفت: متأسفانه اکثر این افراد جوان هستند و تعداد قابل توجه‌ای زیر ۱۸ سال بودند که به تعهد خانواده شأن آزاد شدند.

به گفته وی بیشترین سرقت‌ها در تهران مربوط به سرقت تلفن همراه است.

رحیمی با بیان اینکه ۱۱ پایگاه عملیاتی پلیس مخصوص تیم‌های زبده پلیس هستند که به عنوان نیروهای واکنش سریع پلیس فعالیت می‌کنند افزود: این تیم‌ها آموزش‌های لازم را برای اقدامات فوری و ضروری و موقعیت‌های خطرناک سپری کرده و به جدیدترین تجهیزات مجهز هستند.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر