اجرای طرح حیات شبانه در میدان حسن آباد

۱۳۹۷/۹/۵ دوشنبه
(0)
(0)
اجرای طرح حیات شبانه در میدان حسن آباد
اجرای طرح حیات شبانه در میدان حسن آباد

به گزارش پایگاه خبری ناب تهران؛ در این نشست که در محل شرکت ساماندهی برگزار شد، تحصیلی با بیان این که منطقه 11، منطقه‌ای فعال ،پیشرو وزود بازده در بسیاری از پروژه‌های شهری است، تصریح کرد: این منطقه می‌تواند به عنوان منطقه  پایلوت در طرح زیست شبانه  پایتخت در نظر گرفته شود.

وی از تهیه و تدوین اساسنامه  ساماندهی دستفروشان درقالب روز وشب بازارها خبرداد وگفت : در حال حاضر مفاد اساسنامه آماده است و به زودی به تصویب خواهد رسید.

تحصیلی با بیان این که لازم است دستفروشان واقعی از پدیده  مافیای دستفروشی شناسایی شوند خاطرنشان کرد:شرکت ساماندهی به طور حتم در زمینه دستفروشان واقعی خدمات موثری را ارایه خواهد داد وآنها را در محلهای مشخص ساماندهی خواهد کرد.

نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 نیز در این نشست با اشاره به همکاری منطقه در طرح ساماندهی دستفروشان اظهار داشت :این منطقه آماده هر گونه همکاری با شرکت ساماندهی جهت انتظام بخشی به پدیده دستفروشی است.

وی با اشاره به اینکه منطقه 11 در راستای ساماندهی دستفروشان و احیای حیات شبانه پایتخت برنامه‌های مشترکی را با شرکت ساماندهی در دستورکاردارد تصریح کرد: اجرای طرح احیای شبانه درمیدان حسن آباد ، اجرای طرح ویژه در میدان را ه آهن وساماندهی دستفروشان کتاب مستقر در میدان انقلاب در خیابان فخر رازی از جمله برنامه‌های مشترکی است که با همکاری شرکت ساماندهی انجام خواهد شد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر